<oembed><version>1.0</version><provider_name>Kiosk</provider_name><provider_url>https://kiosk.hondaws.com/inventory/kiosk</provider_url><title>HONDA CBR600RR</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="X0mFD0REiG"&gt;&lt;a href="https://kiosk.hondaws.com/inventory/kiosk/product/honda-cbr600rr/"&gt;HONDA CBR600RR&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://kiosk.hondaws.com/inventory/kiosk/product/honda-cbr600rr/embed/#?secret=X0mFD0REiG" width="600" height="338" title="&#x201C;HONDA CBR600RR&#x201D; &#x2014; Kiosk" data-secret="X0mFD0REiG" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;